BYŁ POSZUKIWANY, WPADŁ BO ROZPROWADZAŁ NIELEGALNE PAPIEROSY

Hits: 41

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Piaseczna, zatrzymali 25- letniego mężczyznę podejrzewanego o rozprowadzanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Dodatkowo okazało się, że jest on poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez jedną z mazowieckich prokuratur.

Podczas służby pełnionej na terenie Tarczyna, policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Piaseczna zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który z zaparkowanego samochodu sprzedawał podchodzącym do niego osobom papierosy.

Podczas legitymowania okazało się, że 24- letni mieszkaniec gminy Piaseczno w swoim samochodzie miał niemal 500 paczek papierosów, 200 torebek z wyrobami tytoniowymi oraz 13 kilogramów tzw. krajanki tytoniowej.

Mężczyzna został zatrzymany. Podczas dalszych czynności realizowanych przez mundurowych w jego miejscu zamieszkania ujawniono kolejne worki z tytoniem. Zatrzymany przez policjantów z Piaseczna 24- latek okazał się również osobą poszukiwaną do ustalenia miejsca pobytu przez jedną z mazowieckich prokuratur.

Mężczyzna nie uniknie teraz odpowiedzialności karno- skarbowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *