M jak miłość, odcinek 1382: Wypadek Izy to będzie koniec jej małżeństwa z Arturem

Hits: 31

 

 

Historia małżeństwa Izy (Adriana Kalska) i Artura (Tomasz Ciachorowski) z “M jak miłość” będzie miała wkrótce zakończy się tragedią. W 1382 odcinku “M jak miłość” Iza, uciekając przed Arturem i będzie miała wypadek. Mała Maja (Anna Wierzchoń) zostanie uratowana, jednak ciało Izy porwie rzeka.

“M jak miłość” odcinek 1382 – wtorek, 18.09.2018, o godz. 20.55 w TVP2

Kiedy w 1382 odcinku “M jak miłość” Artur odkryje, że Iza ma telefon i nadal kontaktuje się z Marcinem (Mikołaj Roznerski), padnie we wściekłość i postanowi bezzwłocznie wywieźć rodzinę do Niemiec, tak, by Chodakowski nie mógł już ich odszukać.

 

Podczas postoju Izie uda się szybko skontaktować z Marcinem i poinformować, że Skalski próbuje wywieźć ją i małą Maję do Hanoweru. Gdy zatrzymają się ponownie zdesperowana kobieta wykorzysta nadarzająca się okazję, ukradnie auto Skalskiego i zacznie uciekać ucieknie z córeczką. Artur od razu ruszy za nią w pościg na motorze.

W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności w 1382 odcinku “M jak miłość” na drodze, rozpędzone auto Izy wpadnie do rzeki. Ludzie od razu ruszą jej na pomoc i w ciągu kilku minut wyciągną z samochodu Maję. Zrozpaczony Chodakowski spotka w szpitalu Artura. Wiedząc, że Artur gotów jest wywieźć jego córkę na drugi koniec świata, decyduje się wykraść dziewczynkę ze szpitala.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *