Posłanka PiS znów szokuje

Hits: 35

Wojsko na ulicach? Zamach stanu? Przewrót wojskowy? Takie przerażające plotki rozpuszcza posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Zapytała ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka, czy jest gotowy na rzekomy zamach stanu. Według Pawłowicz opozycja chce przejąć władzę z bronią w ręku, przy pomocy wojska.

 

Do sprawy odniósł się  płk. Mazguła. – Z treści tej plotki, którą zasmradza Pani przestrzeń publiczną, wnioskuję, że po wygranych wyborach przez PiS, będzie Pani wraz z kolegami dokonywała czystek politycznych – napisał. – Ujawnia Pani, sonduje i przygotowuje społeczeństwo na sytuację, gdy grupa przestępcza trzymająca władzę oskarży i aresztuje aktywnych obywateli, którzy pokojowo protestują w obronie konstytucji – dodał pułkownik.

– Pani Krystyno, nie jest Pani w stanie mnie przestraszyć ani obrazić, bo brakuje Pani zdolności honorowych. Nie tylko nie boję się Pani represji, ale poważnie rozważę złożenie na Panią zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na wykorzystaniu pozycji osoby publicznej do walki z obywatelem i szkalowania mojego dobrego imienia. Paragrafy pewnie Pani zna – zakończył swój list Adam Mazguła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *