W WIELKIEJ BRYTANII ROZPYLONO NIEZNANĄ SUBSTANCJĘ, DZIESIĄTKI OFIAR I TABUN RATOWNIKÓW NA MIEJSCU – LUDZIE KRZTUSZĄ SIĘ I NIE MOGĄ ODDYCHAĆ!

Hits: 26

To informacja z ostatniej chwili. W Wielkiej Brytanii doszło do rozpylenia nieznanej substancji. Do wydarzenia doszło w publicznym miejscu, można więc już mówić o dziesiątkach ofiar. Na miejscu obecne były tabuny ratowników. 

 

Standard informuje o wydarzeniach w Bournemouth, gdzie w nocnym klubie Fir Vale Road nieznany sprawca rozpylił duszący spray. Choć na chwilę obecną nie wiadomo jaki dokładnie był to specyfik, znajdujące się w zasięgu działania ofiary, zanim zostały zabrane do szpitala lub poddane leczeniu na miejscu, skarżyły się na ból oczu i błon śluzowych.

Na miejscu przeprowadzono natychmiastową ewakuację. Nie podano do oficjalnej informacji liczby przebywającej na zabawie osób, wiadomo jednak, że liczba sprzedanych biletów oscylowała w okolicy 3 tysięcy. „Dziś o 2 w nocy otrzymaliśmy informację o jakimś rodzaju środka żrącego, prawdopodobnie na bazie 2-Chlorobenzylidenomalononitrylu. Natychmiastowo podjęto decyzję o ewakuacji, a około 40 osób zostało poddanych zabiegom medycznym na miejscu” – powiedziała przedstawicielka Dorset Police.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *