Wróci upał. Nawet 30 stopni Celsjusza

Hits: 10

Najbliższe dni zapowiadają się ciepłe i pogodne. Do Polski napływa zwrotnikowe powietrze. W środę i czwartek będzie upalnie, temperatura wzrośnie do 30 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku.
W ciągu najbliższych dni do Polski napłynie gorące zwrotnikowe powietrze. Niedziela zapowiada się pogodna, na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 stopnie Celsjusza we Wrocławiu i Zielonej Górze. W centrum kraju temperatura wyniesie od 20 do 21 st. C. Najchłodniej będzie w Trójmieście i Suwałkach, tam termometry pokażą 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

Słoneczna aura
W poniedziałek będziemy mogli cieszyć się słoneczną pogodą. Na termometrach zobaczymy od 21 st. C na Suwalszczyźnie, przez 24-25 st. C w centrum kraju aż do 26 st. C w Zielonej Górze i we Wrocławiu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu.

 

Wtorek zapowiada się pogodny. Termometry pokażą od 22 st. C na Suwalszczyźnie, przez 26 st. C w centrum kraju aż do 28 st. C na Dolnym Śląsku. Południowy i południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *