Była kochanka posła Pięty straszy “teczkami” Andrzeja Dudę. “Szukam wydawcy, który nie boi się rządowych szantaży”

Hits: 36

     Latem tego roku mediami showbiznesowymi i polityką wstrząsnęła afera z posłem Stanisławem Piętą i jego kochanką. Dotychczas słynący z mocno konserwatywnych poglądów i zachwalania rodzinnych wartości poseł, umawiał się z aspirującą modelką w hotelu, gdzie nie tylko zdradzał żonę, ale też wynosił informacje z komisji Amber Gold, w której pracował, a także przedstawiał swój plan walki z terroryzmem w Europie.

ZOBACZ: Pięta z kochanką omawiał w SMS-ach plan… LIKWIDACJI TERRORYZMU W EUROPIE!

Gdy romans się zakończył, rozgoryczona Izabela Pek postanowiła opowiedzieć o tym, że czuje sie wykorzystana tabloidom, a kiedy sprawa przycichła, zaczęła oskarżać cały PiS o to, że skasował ją z listy znajomych na Facebooku. W poszukiwaniu nowych, również tych z potencjałem na romans, wyjechała do Włoch: Kochanka posła Pięty wraca i… SZUKA PARTNERA WE WŁOSZECH!

W międzyczasie na jaw wyszło, że Izabela od dawna fascynowała się środowiskiem partii rządzącej, a jej największym idolem był prezydent Andrzej Duda. Niedoszła modelka chętnie robiła sobie z nim zdjęcia oraz zamieszczała pełne zachwytów, również nad urodą polityka, wpisów. Do tej pory jej “zdjęcie w tle” na Twitterze to takie, na którym przytula się do Dudy.

Niestety, aktualnie Iza chyba planuje go zniszczyć. W sobotę zamieściła serię dziwnych tweetów, w których straszy prezydenta, że jest w posiadaniu “teczek”, które mogłyby skompromitować Dudę oraz jego polityczne zaplecze. Pod screenem folderów o nazwach między innymi “Andrzej i Agata”, “Andrzej na Helu”, “Andrzej na nartach”, “Andrzej i jego zwierzaki”, zagroziła:

Andrzej w moich teczkiach zajmuje kilkaset GB. Takich teczek to wy nie znajdziecie w żadnej piwnicy z teczkami. W kolekcji teczki Izabeli może się kiedyś ukaże biografia o niniejszej prezydenturze. W kontekście blokowania jej przez jego polityczne zaplecze z Nowogrodzkiej.

Po chwili zdradziła się z ambicjami napisania książki:

Szukam wydawcy, który się nie boi rządowych szantaży. Zapraszam do składania ofert wydania.

Myślicie, że prezydent Duda ma się czego bać?

https://twitter.com/IzabelaPek/status/1056235452506800130?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1056235452506800130&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.pudelek.pl%2Fartykul%2F137535%2Fbyla_kochanka_posla_piety_straszy_teczkami_andrzeja_dude_szukam_wydawcy_ktory_nie_boi_sie_rzadowych_szantazy%2F

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *