DOBRZE MU PRZYŁOŻYŁEŚ! DOBILIŚMY GO! JEST MARTWY’! SZOKUJĄCY ATAK NA POLSKIEGO IMIGRANTA – MĘŻCZYZNA LEŻAŁ NA ZIEMI, GDY… HORROR!

Hits: 791

„Dobrze mu przyłożyłeś! Dobiliśmy go! Jest martwy” – to słowa, które padły z ust napastników katujących leżącego na ziemi polskiego imigranta. Tak szokującej napaści jeszcze nie było. Wszystko zostało nagrane i wrzucone do sieci. 

Polskie media informują o tragicznych wydarzeniach. Polak przebywający w Nicei został brutalnie skatowany przez innych imigrantów. Co gorsze – atak został sfilmowany i udostępniony w Internecie. 

Media twierdzą, że była to imigrancka banda młodzieżowa. Większość z nich została już aresztowana, oprócz głównego sprawcy i osoby filmującej. Z nagrania wideo wynika, że główny napastnik kopał Polaka, gdy ten leżał na ziemi. Jest poszukiwany. 

Choć do zdarzenia doszło prawie miesiąc temu, dopiero teraz nagranie znalazło się w sieci i dowiedziała się o nim prasa. Atak miał miejsce około godziny 23:00 przy Louis Gassin. W Internecie aż wrze od oburzenia nagraniem.

Wstępny raport policyjny mówi, że Polak to bezdomny, który wdał się w bójkę z innymi bezdomnymi, po której leżał na ziemi i wtedy zaatakowała go banda młodych mężczyzn. Drastycznie film ukazujący bestialskie czyny imigrantów można zobaczyć pod tym linkiem: Atak na Polaka.

Zdaniem internautów najgorsze są słowa wypowiadane przez tych młodych mężczyzn: „Dobrze mu przyłożyłeś! Dobiliśmy go! Jest martwy” – tak słowa napastników tłumaczy Interia. Wiadomo już, że Polak trafił do szpitala i jego stan nie jest poważny, placówka medyczna została przez niego opuszczona następnego dnia. Policja prowadzi śledztwo. 

Victoria Kozaczkiewicz / POLEMI.co.uk
Fot.: ESB Professional / Shutterstock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *