DZIELNICOWI ZATRZYMALI 27-LATKA Z NARKOTYKAMI

Hits: 42

Dzielnicowi zatrzymali 27-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna już usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj dzielnicowi z Pruszkowa, kilka minut po godzinie 10.00 dokonali kontroli bmw na ul. Lipowej. Sprawdzenie w policyjnym systemie wykazało, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami i  nie jest to jego pierwszy raz. Podczas czynności kierujący wyciągnął z samochodu „zawiniątko” i próbował je ukryć. Policjanci wezwali mężczyznę do wydania trzymanej rzeczy, którą okazała się tzw. „dilerką” z suszem roślinnym. Wstępne badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Z uwagi na podejrzenie, że 27-latek mógł kierować pojazdem pod wpływem środków odurzających została mu pobrana krew.

Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Wykroczeniem za jazdę bez uprawnień zajmie się sąd. Za posiadanie środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *