Jaka będzie zima 2018/2019 w Polsce. Sprawdź długoterminową prognozę pogody

Hits: 40

Prognoza pogody na zimę 2018/2019 w Polsce. Czy zima będzie mroźna? Przedstawiamy prognozę na listopad, grudzień, styczeń, luty. Sprawdź długoterminową prognozę pogody z różnych źródeł.

Jaka będzie zima 2018/2019?

Jaka jest prognoza na zimę w Polsce? Kupić ciepłą czapkę i szalik, czy nie będzie to potrzebne? Przedstawiamy prognozę pogody na zimę 2018/2019 z różnych źródeł. Według prognoz pierwszego dużego ochłodzenia można spodziewać się już w listopadzie. Jaka będzie zima? Zobaczcie! 

Prognoza pogody na zimę. Accueweather Accueweather podaje, że już w połowie listopada możemy spodziewać się przymrozków.

Według prognoz Accueweather temperatura w tym miesiącu będzie oscylować w granicach 4-9 stopni Celsjusza. Grudzień według prognoz nie będzie mroźny. Temperatura w dzień według prognozy będzie wynosić ok. -3 do +7 stopni Celsjusza, z kolei w nocny temperatura ma spadać maksymalnie do -8 stopni Celsjusza. Serwis podał prognozę do 5 stycznia. Styczeń ma być słoneczny, temperatura w dzień ma wynosić ok. -1, -3 stopnie Celsjusza, a nocy temperatura ma spadać maksymalnie do -10 stopni Celsjusza. 

Zima w Polsce. Ludowa prognoza pogody

Według ludowej przepowiedni, październik, listopad i grudzień mają być miesiącami słonecznymi. Nie ma jeszcze prognozy na styczeń i luty, ponieważ taką pogodę przepowiada się na 12 miesięcy, począwszy od świętej Łucji, a więc od 13 grudnia do Wigilii. Każdy kolejny dzień przepowiada pogodę na dany miesiąc, począwszy od stycznia. Nie ma powodów, by nie wierzyć przepowiedni, ponieważ ludowa prognoza pogody sprawdziła się jak dotąd na 2018 rok. 

Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na zimę 2018/2019

Według jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego zima będzie krótka i chłodna. Według jasnowidza śnieg może spaść już 1 listopada, a grudzień i styczeń będą białe! Jeśli więc tęsknicie za białymi świętami Bożego Narodzenia, to według jasnowidza jest duże prawdopodobieństwo, że ulepicie wtedy bałwana. 

Prognoza pogody Meteo France na zimę 2018/2019

Według prognozy Meteo France atak zimy ma nastąpić w grudniu i styczniu. Znacznego ochłodzenia można się spodziewać już w listopadzie. W styczniu temperatura w Polsce ma być niższa od średniej wieloletniej o około 1-2 stopnie! 

Źródło: TVN24/x-news

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *