KRADZIEŻ PERFUM – POZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Hits: 16

Policjanci z Komisariatu Policji na Białołęce prowadzą czynności dotyczące kradzieży perfum. Bezpośredni związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna, którego zdjęcie publikujemy. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionej osoby proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 22 603-51-30.

Do zdarzenia doszło 10 sierpnia br., w galerii handlowej przy ul. Światowida na Białołęce. W jednej z drogerii skradziono markowe perfumy o wartości prawie 1600 złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z tą kradzieżą.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-51-30, lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-52-36 powołując się na numer l.dz. KP-KR-4783/18.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

po

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *