Świętokrzyskie: w wypadku samochodowym zginął działacz piłkarski, Stanisław Wisowski

Hits: 76

     Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek wieczorem (23 października) na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Młyny w województwie świętokrzyskim. Zderzyły się tam dwa auta – daewoo i renault. Śmierć poniosła jedna osoba. Okazało się, że jest to znany w regionie działacz piłkarski, Stanisław Wisowski – poinformował FAKT24.pl

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek wieczorem (23 października) na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Młyny w województwie świętokrzyskim. Zderzyły się tam dwa auta – daewoo i renault. Śmierć poniosła jedna osoba. Okazało się, że jest to znany w regionie działacz piłkarski, Stanisław Wisowski.
We wtorek późnym wieczorem w miejscowości Młyny w powiecie buskim zderzyły się dwa auta – daewoo matiz i renault megane – przekazał Fakt24 mł. asp. Artur Majchrzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Z ustaleń śledczych wynika, że kierujący daewoo 76-latek na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i uderzył w renault, za którego kierownicą siedział 29-latek.
Obaj kierowcy podróżowali sami. W wypadku zginął 76-latek z gminy Chmielnik. Młodszy z mężczyzn z obrażeniami niezagrażającymi życiu trafił do szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *