Niedziele handlowe w listopadzie 2018.

Hits: 105

     Niedziele handlowe w listopadzie 2018. Kiedy dokładnie przypadają niedziele handlowe? W które niedziele w listopadzie będzie można zrobić zakupy, a kiedy trzeba będzie zaplanować je wcześniej?

Listopad jest kolejnym miesiącem, w którym obowiązuje zakaz handlu w niedziele, zgodnie z ustawą. W myśl przepisów, w 2018 roku zakaz handlu w niedziele obowiązuje we wskazane w ustawie dni, co do zasady – zakupy można bez przeszkód robić tylko w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Ustawa o zakazie handlu w niedziele zawiera 39 dni, w które sklepy będą zamknięte w 2018 roku z powodu zakazu handlu.

Jednak już od przyszłego roku wolna od zakazu handlu będzie tylko jedna niedziela w miesiącu, docelowo ma obowiązywać całkowity zakaz handlu w niedziele.

W które niedziele będzie obowiązywał zakaz handlu w listopadzie? Chcesz wiedzieć, gdzie zrobić zakupy w niedziele z zakazem handlu w listopadzie? 

Sprawdźcie, w które niedziele w październiku będzie obowiązywał zakaz handlu W listopadzie 2018 wypadają cztery niedziele. Sklepy będą zamknięte w dwie niedziele:

LISTOPAD 11 listopada (Święto Niepodległości) 18 listopada Oznacza to, że zakupy bez problemów będziemy mogli zrobić w dwie niedziele: 4 listopada i 25 listopada.

Sklepy otwarte pomimo zakazu handlu w niedziele:

W dni z zakazem handlu zakupy możemy zrobić między innymi w aptekach i na stacjach benzynowych. Otwarte będą także mniejsze osiedlowe sklepy, w których za ladą stanie właściciel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *