Nożownik w Nowej Soli! Dźgnął 15-latka na ulicy

Hits: 26

Makabryczne sceny rozegrały się w sobotę, 6 października przy ul. Wrocławskiej w Nowej Soli (woj. lubuskie).

41-letni mężczyzna najpierw zaczepiał grupę nastolatków, a następnie dźgnął 15-latka nożem. Mężczyzna został zatrzymany. Napastnik jest dobrze znany policjantom. 15-latek jest w szpitalu.

Przy ul. Wrocławskiej w Nowej Soli w sobotnie popołudnie stała grupka młodych ludzi. Nagle podszedł do nich 41-letni mężczyzna. Zaczął zaczepiać nastolatków. Po chwili doszło do przepychanek. 41-latek wyjął z kieszeni nóż i rzucił się z nim na dzieci. Zadał cios 15-latkowi, zranił go i uciekł z miejsca zdarzenia.

Na miejsce przyjechała ekipa karetki pogotowia ratunkowego i policjanci. – Ranny 15-latek został przewieziony do szpitala – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli dla Fakt24.pl .

Funkcjonariusze z Nowej Soli rozpoczęli poszukiwania nożownika. – Mężczyzna został już zatrzymany – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska. 41-latek został przewieziony na komendę. Trafił do policyjnej celi. – To osoba znana policja. Przewijała się już w naszych kartotekach – dodaje rzeczniczka policji w Nowej Soli. Wkrótce mężczyzna zostanie przesłuchany.

Autor: pij, snow

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *