Opiekunka ze żłobka kopała niepelnosprawne dziecko po głowie .

Hits: 97

Skandaliczne zachowanie opiekunki ze żłobka. Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać, jak bije niepełnosprawną dziewczynkę. Pracowniczka placówki kopała ją po główce i wyzywała. Szokujące sceny rozegrały się Johannesburgu w Republice Południowej Afryki. Kobieta została zwolniona.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie powstał film i kto jest jego autorem. Wiadomo natomiast, że dramat rozegrał się w żłobku Jukskei Park w Johannesburgu. Lokalne media donoszą, że właścicielem placówki jest miejscowy lekarz oraz, że uczęszcza do niej troje niepełnosprawnych dzieci. Jednemu z nich opiekunka zgotowała piekło. 

Skandaliczne zachowanie pracowniczki żłobka wyszło na jaw, dzięki temu nagraniu. Na filmie widać, jak kobieta bije niepełnosprawną dziewczynkę plecakiem, a później kopie ją w głowę. – Jesteś głupia – krzyczy. „Mirror” podaje, że opiekunka wściekła się m.in. na to, że dziecko pobrudziło pieluchę. – Chodź tu i daj się przebrać – słychać na filmie. Na nagraniu widać stojący w pobliżu wózek inwalidzki. Można więc przypuszczać, że dziewczynka nie jest w stanie samodzielnie chodzić. – Mówiłam jej, żeby się nie wierciła. Ona jest głupia. Rozumie, co mówię. Po prostu zachowuje się głupio – tłumaczy koleżance pracowniczka placówki.

Agresywna opiekunka straciła już pracę. Lokalne władze zapewniły, że w sprawie zostanie wszczęte śledztwo. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *