POLAK W WIELKIEJ BRYTANII ZAMORDOWANY Z ZIMNĄ KRWIĄ! MĘŻCZYZNĘ ZNALEZIONO W KAŁUŻY KRWI NA… SZOKUJĄCY WIDOK!

Hits: 30

Tragiczne wieści obiegły Wielką Brytanię. Z zimną krwią zamordowano Polaka. Policja, która znalazła mężczyznę, zaznaczyła, że był to szokujący widok. Polak leżał w kałuży krwi. W sprawie aresztowano dwie osoby. 

O sprawie rozpisuje się Dorset Echo. 28 września w piątek wieczorem na Handford Farm niedaleko Balnford znaleziono ciało mężczyzny. Jednak dopiero teraz policja ustaliła i poinformowała o tym, że jest to 25-letni Polak Marcin T. 

Policji udało się ustalić, że mężczyzna mieszkał nieopodal farmy. Wiadomo również, że zginął on na miejscu od uderzenia tępym narzędziem w głowę. Mężczyznę znaleziono w kałuży krwi. Formalna identyfikacja ciała odbyła się w środę (3 października). Rodzina mężczyzny otrzymuje obecnie wsparcie wykwalifikowanych oficerów. 

Policja pod zarzutem morderstwa aresztowała dwóch mężczyzn z Shaftesbury w wieku 25 i 27 lat. Młodszy z mężczyzn został zwolniony za kaucją, a starszy został zwolniony z aresztu, podczas gdy Major Crime Investigation Team (MCIT) kontynuuje śledztwo. Na tym etapie śledztwa wiadomo, że mężczyźni znali się z zamordowanym Polakiem.

Brytyjska policja wciąż apeluje do każdego, kto ma informacje na temat tego incydentu i jeszcze nie rozmawiał z policją, o skontaktowanie się z funkcjonariuszami z Dorset. Informacje można przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie www.dorset.police.uk, pocztą elektroniczną pisząc na adres 101@dorset.pnn.police.uk lub dzwoniąc pod numer 101, podając numer sprawy 28: 454. 

Kasia Okarmus / POLEMI.co.uk
Fot.: Luka TDB / Shutterstock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *