Powstaje szokujące reality show “Ciąża z nieznajomym”

Hits: 19

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, już niedługo ma rozpocząć się emisja reality show “Ciąża z nieznajomym”. Uczestniczące w programie samotne kobiety miałyby być zapładniane przez przypadkowych mężczyzn, z którymi nie wiążą żadnych planów na przyszłość.

Program jest przygotowywany przez duński Kanal 4, należący do Discovery Networks. Producentem szokującego reality show jest firma Snowman Productions, która wyprodukowała inny kontrowersyjny program „Marriage at First Sight” („Ślub od pierwszego wejrzenia”), który jest emitowany także w polskiej telewizji.

 

“Ciąża z nieznajomym” ma promować odejście od tradycyjnego modelu rodziny. Do programu, który ma wystartować w duńskiej telewizji w przyszłym roku, są zapraszane osoby, które chcą mieć dziecko, ale nie zamierzają się z nikim wiązać na stałe. Do kobiet zostaną dobrani mężczyźni według ich preferencji. Gdy ze stosunku między nimi narodzi się dziecko, opieka nad nim ma być sprawowana przez obojga rodziców, przy czym z założenia mają one mieszkać osobno.

wirtualnemedia.pl, dorzeczy.pl
pixabay.com
MR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *