Suwałki. Czterech na jednego

Hits: 142

Suwalscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o pobicie 26-latka. Do zdarzenia doszło wczoraj w centrum Suwałk. Czwórka zatrzymanych trafiła do policyjnego aresztu. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

W minioną niedzielę dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach został powiadomiony o pobiciu mężczyzny w centrum miasta. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z patrolówki, którzy zastali tam pokrzywdzonego.

– Dwudziestosześciolatek powiedział policjantom, że został zaatakowany przez kilku mężczyzn. Pokrzywdzony był uderzany po całym ciele. Mundurowi ustalili także, że pobicie na ulicy było finałem całego zdarzenia, które rozpoczęło się w jednym z klubów, gdzie mężczyzna został wcześniej zaczepiony przez jednego z podejrzewanych. Po wyjściu z lokalu mężczyźni poszli za pokrzywdzonym, a następnie go zaatakowali – informuje suwalska policja.

Ustalenia funkcjonariuszy będących na miejscu szybko dotarły do wszystkich patroli pełniących służbę w mieście. Już po chwili mundurowi zatrzymali czterech podejrzewanych mieszkańców Suwałk w wieku 24, 28, 38 i 43 lat. Wszyscy spędzili noc w policyjnym areszcie. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *