Takiego nokautu partiokracji, internet jeszcze nie widział.

Hits: 19


 

     ❗ Absolutny hit 
Nie znajdziecie dziś lepszego materiału. Sposób w jaki Paweł Kukiz obnażył przedstawicielkę partiokracji – Kingę Gajewską, jest absolutnie genialny. Takiego nokautu partiokracji, internet jeszcze nie widział. Pomóżcie nam rozpowszechnić ten materiał, bo jest bezapelacyjnie bezcenny. Jeśli ten materiał nie przekona obrońców systemu patriokratycznego, to już nic ich nie przekona.
 A dlaczego Platforma zagłosowała przeciwko obniżeniu posłom kwoty wolnej od podatku z 30 tys. zł do kwoty która się należy Obywatelom? Dlaczego?”
 “Nie wiem”

❗❗❗ Absolutny hit ❗❗❗Nie znajdziecie dziś lepszego materiału. Sposób w jaki Paweł Kukiz obnażył przedstawicielkę partiokracji – Kingę Gajewską, jest absolutnie genialny. Takiego nokautu partiokracji, internet jeszcze nie widział. Pomóżcie nam rozpowszechnić ten materiał, bo jest bezapelacyjnie bezcenny. Jeśli ten materiał nie przekona obrońców systemu patriokratycznego, to już nic ich nie przekona.❎ A dlaczego Platforma zagłosowała przeciwko obniżeniu posłom kwoty wolnej od podatku z 30 tys. zł do kwoty która się należy Obywatelom? Dlaczego?"❌ "Nie wiem"

Opublikowany przez Kukiz '15 Sobota, 22 kwietnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *