UWAGA! NATYCHMIASTOWE ZAMKNIĘCIE SZKÓŁ W WIELKIEJ BRYTANII – DZIECI MUSZĄ ZOSTAĆ W DOMACH DZISIAJ I W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Hits: 136

Dzisiaj i co najmniej w przyszłym tygodniu, dzieci uczące się w niektórych szkołach w Wielkiej Brytanii muszą zostać w domach. Podjęto decyzję o ich natychmiastowym zamknięciu. Powód jest przerażający. 

Jak podaje Standard, rodzice nie będą zadowoleni z najnowszych wiadomości. Okazuje się, że cztery szkoły w Wielkiej Brytanii zostały zamknięte na około miesiąc, ponieważ zostały zainfekowane przez pająki. Brzmi to nieprawdopodobnie, jednak sprawa jest poważna. W tych placówkach znaleziono fałszywe czarne wdowy. Niewykluczone, że po tych wiadomościach inne placówki również się zamkną. 

Dwie szkoły podstawowe i dwa gimnazja w Newham musiały wezwać ekipę od zwalczania szkodników. Teraz dzieci i rodzice muszą zmierzyć się z kilkoma tygodniami bez zajęć. Wiadomo już, że prace w budynkach mające na celu pozbycie się tych stworzeń w niektórych szkołach potrwają nawet do 29 października. 

Kiedy tylko odkryto „inwazję”, natychmiast zadzwoniono po rodziców i kazano im odebrać pociechy ze szkół. Większość szkół nie podało rodzicom, do kiedy potrwa usuwanie tych niebezpiecznych stworzeń. Rodzice raczej zakładają, że tylko jeszcze w piątek muszą zorganizować dzieciom dodatkową opiekę, o czym w mediach wspomina jedna z matek uczennicy z Star Lane Primary in Canning Town. Z góry gorzką prawdę powiedziały Lister Community School w Plaistow i Ellen Wilkinson Primary w Beckton – od razu zaznaczyły, że to minimum trzy tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *