Afera! Uczestnik “Rolnik szuka żony” był żonaty!

Hits: 27

    W programie “Rolnik szuka żony” kawalerowie, którzy pracują na roli mają szansę poznać miłość swojego życia. W trwającej obecnie piątej edycji show nie brakowało barwnych bohaterów. Okazuje się jednak, że jeden z uczestników, Łukasz Sędrowski, miał już żonę! Małżeństwo nie trwało jednak długo. Para rozstała się już po trzech dniach!

Łukasz nie wzbudza szczególnej sympatii widzów. Według nich uczestnik “Rolnik szuka żony” bawi się uczuciami kandydatek. Podobno to Agata od samego początku wpadła mu w oko. To z nią chce spędzić resztę swojego życia. Niestety pozostałe dziewczyny – Iwona i Paulina – nic o tym nie wiedzą i nadal próbują z całych sił go zauroczyć. Mężczyzna ponoć szuka w związku stabilizacji oraz wyrozumiałości. Okazuje się, że ma ku temu podstawy.

Emocje z odcinka na odcinek rosną, bo na jaw wychodzą nowe fakty. Jak informuje tygodnik “Rewia” Łukasz był już żonaty! Jego małżeństwo trwało jednak tylko trzy dni. Rozpadło się podobno z powodu niewierności świeżo poślubionej małżonki.

To jednak nie jedyna skrywana przez Sędrowskiego tajemnica. Rolnik ma już także… dwójkę dzieci, 12-letnią Adriannę oraz 8-letniego Antka. Każda z pociech pochodzi z innego związku. Syn mieszka z ojcem i pomaga mu w gospodarstwie, a córka wyjechała z matką do Niemiec.

Cóż, potencjalna wybranka Łukasza rzeczywiście nie będzie miała lekko. Łukasz po tylu przejściach rzeczywiście może mieć wygórowane oczekiwania względem kobiet.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *