Aktor wyzwał celebrytę od pedałów!

Hits: 208

    W programie ,,Azja Express” doszło do ostrego starcia. Pytanie – kto stracił na tym najwięcej?

W ostatnim odcinku ,,Azji Express” doszło do ostrej wymiany zdań. Antoni Pawlicki wraz z Pawłem Ławrynowiczem sprzeczali się z Michałem Pirógiem oraz Piotrem Czaykowskim.

 

Pawlicki sięgnął po homofobiczne wyzwiska.

 

Po odpadnięciu Górali, mężczyźni mówili: 
– Teraz to już jest najgorzej, bo zostały same dziewczyny i pedały. Ja się tak zastanawiam, czy ja powinienem być takim samym idiotą, jak oni i powiedzieć po tym komentarzu: “no słuchajcie dziewczyny, zostałyście tylko wy, pedały i p*zdy” – mówił Piróg.

Następnie w świątyni w Thrissu było zadanie ułożenia 4-wersowej rymowanki wymierzonej w konkurentów.
,,Pieróg, Pieróg, wystaw roga, poproś Piotrka o twaroga. Jak w dupę cię zakole, daj mu coca-colę” – wymyślili Pawlicki z Ławrynowiczem.

,,Antek, Antek, ty pedale. Zapomnij z Pawłem o jakiekolwiek chwale. Taki ma od Boga przydział, w d*pie był i g*wno widział – ripostowali Piróg i Czaykowski.

 

Aktorzy zastanawiali się przez chwilę, czy nie przesadzili:
Chyba, że Michał może trochę… [poczuł się urażony – przyp. red.]. No ale co? Jest pedałem i zabrał chłopaka, to czego się spodziewał – mówili do siebie.

 

Na fanpage’u ,,Azji Express” fani wyrazili swoje głębokie zażenowanie:
– Buractwo! Podpadliście mi!
– Co za homofoby!

Homofobiczne zachowanie aktorów skomentowała dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska:
– Oto żywy dowód na to, że aktor nie powinien jednak mówić własnym tekstem, bo jak już coś palnie, to groza pełna, totalne chamstwo i brak tolerancji. W każdym innym kraju za takie teksty byłby spalony i musiałby przepraszać, modląc się, by ludzie wybaczyli. U nas ma fejm. Szlag mnie trafia – napisała na swoim Facebooku Karolina Korwin Piotrowska.

Głos zabrał także Robert Biedroń.
– Cieszę się, że jest Michał Piróg, który jest zaje*istym facetem. Szczególnie po tym, co ostatnio stało się w “Azja Express”. Buractwa nie brakuje nie tylko w polityce. Swoją odwagą pokazuje, że ma większe jaja niż wielu heteryków. (…) Pamiętajmy, że homofobia zbiera swoje ofiary. Jak kolejny raz jakiś głupi aktor, burak jakiś powie coś homofobicznego, to przedtem niech dwa razy stuknie się w łeb.

 

 

źr:plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *