Radio Maryja nauczy, jak być… dobrymi żonami w sypialni

Hits: 410

     Radio Maryja chce uczyć kobiety, jak być “dobrymi żonami w sypialni”. Niestety, zaplanowana na grudzień audycja oburzyła internautów. “A gdzie audycja dla mężczyzn, jak być dobrym mężem w sypialni?” – pytają.

“Jak być dobrą żoną w sypialni?” – małżonki będą miały szansę się tego dowiedzieć 11 grudnia o godzinie 21:30. Radio Tadeusza Rydzyka nada tę audycję w ramach rekolekcji dla par, a poprowadzą ją Danuta i Piotr Sobolewscy. Na Facebooku powstało już nawet wydarzenie, którym zainteresowanych jest już… 5,3 tys. osób.

Jednak nie wszyscy z nich są raczej żonami, które chcą umilić swoim mężom seksualne pożycie. Tytuł programu Radia Maryja wzbudził już bowiem takie kontrowersje, że użytkownicy Facebooka deklarują swoje uczestnictwo dla żartu. Widać to zresztą po komentarzach na Facebooku. “A gdzie audycja dla mężczyzn, jak być dobrym mężem w sypialni?” – napisała jedna z użytkowniczek.

“Wow, jestem pod dużym wrażeniem, to naprawdę wielki krok do zmian, jeśli duchowni przyznają otwarcie już, że prowadzą regularne życie seksualne z żonami. Chętnie posłucham o życiu erotycznym duchownych i tym, co mają do powiedzenia kobietom na ten temat” – ironizowała inna.

 

 

 

źr: NATEMAT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *