Seks z szefem czyli tak się robi karierę w telewizji!

Hits: 88

      O bezwzględności świata show-biznesu powiedziano już wiele. Coraz częściej wychodzą jednak kompromitujące szczegóły na temat w jaki sposób wykorzystywana jest pozycja „szefa” czy tez status „gwiazdy”.

 

Ostatnio Stanami Zjednoczonymi wstrząsnął skandal obyczajowy z jednym z najbardziej wpływowych producentów w roli głównej. Leslie Moonves, szef CBS (stacja radiowa i telewizyjna w Stanach Zjednoczonych)  podał się do dymisji w trybie natychmiastowym. Jaki był powód?

 

Jak informuje portal, w niedzielę, jeden z amerykańskich tygodników „New Yorker” opublikował artykuł, w którym umieszczono zarzuty kierowane w stronę Moonvesa.
Szef CBS został oskarżony przez 6 kobiet między innymi o zmuszanie je do seksu oralnego, a w razie sprzeciwu, o działanie na ich szkodę. Producent przyznał się do odbycia stosunków z trzema kobietami, ale jak mówi, miały one miejsce za zgodą każdej ze stron.

 

Stacja CBS opublikowała w niedzielę wieczorem oświadczenie, w którym nie odniosła się bezpośrednio do zarzucanych Moonvesowi czynów, ale poinformowała, że mężczyzna przekaże 20 mln dolarów ze swojej ewentualnej odprawy (w wysokości 100 mln dolarów) organizacji wspierającym akcję #MeToo (więcej: tutaj) oraz równe traktowanie kobiet w miejscu pracy.

 

Dopóki zarząd stacji nie znajdzie godnego następcy Moonvesa na stałe, jego stanowisko obejmie Joseph Ianniello – dyrektor CBS ds. operacyjnych.

 

Jeszcze przed publikacją artykułu, wobec mężczyzny kierowano już podobne zarzuty, w sprawie których prowadzone było śledztwo. Wskutek dochodzeń zaczęły pojawiać się donosy, że Moonves wkrótce opuści CBS i negocjuje ze stacją wysokość odprawy. CBS zaznaczyła w komunikacie, że ewentualna wypłata jest zależna od wyników dochodzenia i opinii zarządu stacji.

 

Źródło: nczas.com
Fot.: Wikipedia
EM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *