Ukradli zmarłemu gałki oczne

Hits: 21

    Skandal w szpitalnej kostnicy! Zmarłemu pacjentowi wyłupiono i skradziono gałki oczne. Siostra mężczyzny była przerażona, gdy przyszła zobaczyć jego ciało. – Jestem załamana. To potworne – stwierdziła. Policjanci zatrzymali w związku ze sprawą cztery osoby. Wśród nich są pracownicy kostnicy.

Horror rozegrał się w Ningxiang w Chinach. We wtorek, 30 października w tamtejszym szpitalu zmarł mężczyzna znany jedynie jako Li. Jego śmierć nastąpiła na skutek niewydolności wielonarządowej. Jeszcze tego samego dnia w placówce pojawiła się siostra pacjenta. To, co zobaczyła ją przeraziło.

Li miał wyłupione oczy. – Lewy oczodół wypchano wacikami, w prawym tkwiło narzędzie chirurgiczne. Obie gałki oczne zniknęły – napisała w mediach społecznościowych siostra zmarłego. Kobieta domaga się ukarania winnych. – Proszę, zwróćcie mojemu bratu godność. To makabryczne i nieludzkie działanie dotknęło naszą rodzinę w chwili, gdy nasze serca przepełnia ból – dodała.

Sprawą zajęli się policjanci. W środę funkcjonariusze zatrzymali cztery osoby, które podejrzewają o kradzież i zbezczeszczenie zwłok. Podobno są wśród nich pracownicy kostnicy. Mundurowi sądzą, że mogą być oni częścią większej grupy handlującej ludzkimi narządami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *