Znana dziennikarka porzuca TVP.

Hits: 23

     Kolejne spektakularne odejście z Telewizji Publicznej. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl ze stanowiska szefowej redakcji „Panoramy” odchodzi Aneta Kołodziej. Programem kierowała przez ponad dwa lata. Ze swoimi pracownikami pożegnała się w środę. Co było przyczyną rezygnacji szefowej Panoramy?

– Rozstajemy się za porozumieniem stron, życzymy Anecie Kołodziej powodzenia w dalszej pracy zawodowej – powiedział w rozmowie z Wirualnemedia.pl  Paweł Gajewski, zastępca dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.  Sama zainteresowana nie chciała komentować tej sprawy.

Zespołem „Panoramy” zarządzała od lipca 2016 roku, kiedy zastąpiła na tym stanowisku Piotra Lichotę. Ten ostatni awansował wtedy na dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Awansem cieszył się jednak tylko do maja ubiegłego roku. Wcześniej Kołodziej pracowała w „Panoramie” jako wydawca. W najbliższym czasie redakcją „Panoramy” będzie kierował jeden z wydawców.

Kołodziej to nie pierwszy dyrektor programu informacyjnego Telewizji Polskiej, który odchodzi ze swojego stanowiska.  W zeszłym tygodniu z TVP za porozumieniem stron rozstał się Piotr Kudzia, który przez prawie półtora roku był kierownikiem redakcji „Teleexpressu”. 

źródło: Wirtualnemedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *