Ksiądz Walczak do Beaty Mazurek: Przemieniła pani żałobę w walkę z porządnymi ludźmi

Hits: 286

     Ks. Stanisław Walczak skomentował wpis Beaty Mazurek o tym, że śmierć Pawła Adamowicza została wykorzystana przez “totalną opozycję” do ataków na Zjednoczoną Prawicę. “Swoim ‘ćwierkaniem’ przemieniła pani żałobę w walkę z porządnymi, uczciwymi ludźmi, w odwet, w zemstę” – pisze duchowny.

Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości swój wpis opublikowała na Twitterze w niedzielę. “W obliczu ludzkiej tragedii, PIS zachował się jak trzeba. Niestety totalna opozycja i część mediów wykorzystała to nieszczęście jako kampanię wyborczą do polit. ataków na Zjednoczoną Prawicę.Nie będziemy bierni na supozycje, kłamstwa i insynuacje” – napisała Mazurek. 

Słowa Mazurek skomentował ks. Stanisław Walczak. “Totalna opozycja i media – droga Pani Mazurek te dwa słowa w ustach przedstawicielki PiS pełne są nienawiści. Hasło ‘totalna opozycja’ zostało stworzone w celu zniszczenia wszelkiej, prawowitej opozycji. Hasło ‘część mediów’ – też w takich ustach jest jednoznaczne, z podziałem mediów na reżymowe i na media wolne” – napisał duchowny. Dalej w jego wpisie czytamy, że Paweł Adamowicz reprezentował wartości chrześcijańskie i humanistyczne, które partia Mazurek – jak twierdzi ksiądz – “konsekwentnie zwalcza”.

Duchowny pisał też do Dudy
To nie pierwszy raz, gdy duchowny krytykuje polityków z obozu władzy. Wcześniej krytykował także m.in. Andrzeja Dudę. “Oskarża Pan biedaków, którzy przeszli przez piekło o zdradę oraz o przekazanie jej w genach jego potomkom.Wiele Pan wie, ale życia to Pan nie poznał” – pisał do prezydenta po jego wystąpieniu w telewizji, w którym mówił, że za zdradę w PRL “należy się potępienie”.

 

 

źr: wiadomosci.gazeta.p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *