Holandia – Firma w żałobie po śmierci czterech Polaków

Hits: 2810

    Praca w Obdam, a następnie powrót do domu, do rodziny i przyjaciół. Niestety życie brutalnie zweryfikowało plany czterech Polaków, którzy zginęli w wypadku.

Piątek godzina 23:00. Czterech przyjaciół z Polski wraca po skończonej pracy w Obdam. Mężczyźni zdecydowali się podjąć pracę miesiąc temu, aby zarobić trochę pieniędzy. W planach mieli już powrót do domu i rodzin.

Firma w której pracowali mężczyźni jest w głębokiej żałobie. Cała czwórka była przykładnymi pracownikami, nigdy nie było z nimi żadnych problemów. Każdego dnia po skończonej pracy, Polacy wracali w Zijdewind, gdzie spali na miejscowym kempingu.

Przedstawiciele firmy wiedzieli, że stało się coś złego, kiedy żaden z pracowników nie odbierał telefonu. Pracodawca zdecydował się ostatecznie zawiadomić policję i sam rozpocząć poszukiwania. Około północy w wodzie znaleziono samochodów. Próby ratowania ludzi nie przyniosły żadnych efektów. Czterech Polaków w wieku 20, 21, 21 i 48 lat zmarło.

“Jeden z nich miał 7 miesięczne dziecko i żonę, która prosiła by wrócił do domu. Miał to zrobić w przyszłym tygodniu.”

Firma, w której pracowali mężczyźni jest pogrążona w żałobie. Jutro zorganizowane zostanie spotkanie dla 80 pracowników, którzy są zszokowani wypadkiem.

MR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *