Stołeczni policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego poszukują Marka Falenty

Hits: 39

      Stołeczni policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego poszukują Marka Falenty, za którym Sąd Okręgowy w Warszawie wydał list gończy. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z Policją.

Marek Falenta, s. Waldemara urodzony w roku 1975. Jego ostatnie znane miejsce pobytu to Konstancin Jeziorna. Mężczyzna jest poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego 1 marca br. przez Sąd Okręgowy w Warszawie w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego/Zakładu Karnego i odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 267§3 KK, 267§4 KK

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt ze stołecznymi policjantami pod numerem telefonu, 22 60 36 555 za pośrednictwem poczty elektronicznej zpc.warszawa@ksp.policja.gov.pl, całodobowym numerem 112 lub z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

Przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi odpowiedzialność karna.

mb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *